Eset Mobile Antivirüs

Eset Mobile Antivirüs

Sürüm: 1.3.2.0

Boyut: 1.3 Mb

Dil: Türkçe ve İngilizce

Sistem: Symbian

Lisans: Deneme (Shareware)

İndirme: 9393

Editör Puanı : Kullanıcı Puanı :
Eset Mobile Antivirüs, Symbian İçin Güvenlik Uygulaması
Eset Mobile Antivirüs, Symbian işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş olan bir güvenlik uygulamasıdır. Bilgisayarlarınızı korumada başarılı bir program olan ESET ürünlerinin mobil versiyonudur. 

Özelliklerden bazıları:
*Erişimde tarama ve İsteğe-Bağlı tarama: Kullanıcı istediği zaman tüm cihazı tarayabilir ve cihazın olası doküman, bağlantı etkileşimlerinde otomatik olarak veri taraması gerçekleştirir.
*Akıllı Güvenlik Duvarı: Ürün, güncel veritabanı ve güvenlik kurallarını kullanarak her zaman aktif bir güvenlik kalkanı oluşturur.
*Geniş arama ve karantina altına alma.
*SMS/MMS Antispam – Özelleştirilebilir: Belirlenen doğrultular kapsamında gelen kısa mesaj ve zengin mesajlar kontrol edilir.
*Gelişmiş Güvenlik Sistemi – Uzaktan silme desteğiyle Hırsızlık Önleme Sistemi (Anti-Theft): Olası bir hırsızlık olayı sonucunda istenmeyen kişilerin eline geçen cihazdaki tüm bilgileri silme özelliğiÜrünü 6 ay ücretsiz denemek için buradaki anketi doldurmanız gereklidir. Yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir;
*Aşağıdaki kayıt formuna; seri numaranız , ad ve soyad bilginiz  ve e-posta adresiniz girerek doldurup gönderin.
*Bu işlem sonucunda bir sonraki adımda seri numaranız görüntülenecek ve e-posta adresinize gönderilecektir.
*Nokia OVI mağazasından indirdiğiniz uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz.
*Kurulum işlemi bittikten sonra programı açıp menü bölümünden activate (aktifleştir) seçeneğini seçerek açılan pencerede seri ile aktifleştir seçeneğini seçip verilen seri no yu girerek ve internet bağlantısını seçerek ürünü aktifleştirebilirsin.

İndirme Seçenekleri:
indir

Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad : E-posta Adresi :
Güvenlik Kodu :