SpotMSN Password Recover

SpotMSN Password Recover

Sürüm: 2.2.1

Boyut: 4.02 Mb

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista

Lisans: Deneme (Shareware)

İndirme: 2183

Editör Puanı : Kullanıcı Puanı :
SpotMSN Password Recover Msn Şifre Hatırlatma Programı
Bu program sayesinde unutkanlık alışkanlığınızın hayatınıza etki etmesinden kurtulabilirsiniz. Sizlere messenger hesaplarınızın şifrelerini hatırlatan SpotMSN Password Recover şifrelerinizi unutsanız dahi o sizin için saklıyor. 


Windows Messenger ve Windows live Messenger uyumlu olan program oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Messenger hesaplarınızı kaybetmeniz veya unutmanız hiç önemli değil o size öyle bir sorunla karşılaştığınız anda kayıtlı tuttuğu yerden bilgileri isteğiniz doğrultusunda önünüze sunmaktadır. 


Sanal ortamda bulunun ve aynı işlevde çalışan programların arasında en iyi özelliklere ve hıza sahip olan bu program sayesinde kısa bir süre içerisinde şifreleri önünüze sermektedir. 


Program hacklenen Messenger adreslerinin geri alınması için değildir. Bilgisayarınız üzerinden açtığınız hesapların şifre bilgilerini saklamaktadır. 


Program deneme sürümü olarak ücretsiz dağıtılmaktadır. Deneme sürümünde sadece girilen hesap bilgilerini gösterir ve şifreleri göstermemektedir. Şifreleri de görebilmeniz için tam sürüm versiyonunu satın almanız gerekmektedir.

İndirme Seçenekleri:
indir

Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad : E-posta Adresi :
Güvenlik Kodu :