İnceleme

İncelemele bölümümüz bu alandadır.
#

Bilgisayar Performansını Artırma Programı

Günümüzde artık insanların her bir işlemlerini bilgisayarları üzerinden gerçekleştirmesi sonucun bilgisayar insanların yaşamları içerisin büyük bir yer sahibi olmuştur. Günümüzde insanların gündelik işlemlerini ve aktivitelerini gerçekleştirmekte oldukları bilgisayarları zaman içerisinde aşırı kullanmadan ve uzun süreler açık kalmadan kaynaklı olarak performans kayıpları yaşayabilmekte ve ısınabilmektedir.

 

Dolayısıyla bilgisayar kullanıcısının da bilgisayarlarından aldıkları verimin düşmesine neden olmaktadır. Bilgisayarların performansının her daim yüksek olabilmesi için bilgisayar kullanıcısının yapması gereken belli başlı önem arz eden husus bulunmaktadır. İlk olarak bilgisayar üzerinde kaliteli ve sağlam bir güvenlik yazılımının bulunması gerekmektedir.

 

Bu sayede bilgisayara virüslerin bulaşarak hem kişisel bilgileri tehlikeye atmamış olunmakta hem de bu virüslerin bilgisayarın performansını etkilemesi engellenmiş olmaktadır. İkinci olarak bilgisayara karşılaşılan her program ya da lüzum olmayan yazılımın yüklenmemesi gerekmektedir.

 

Çünkü bu yazılımlar gereksiz yere yer kaplamalarının yanı sıra ekstra olarak bilgisayarı gereksiz yere yorarak performansının düşmesine neden olabilmektedir. Üçüncül olarak bilgisayarın işletim sisteminin ve üzerinde yer alan gerekli yazılımların güncel kalması gerekmektedir. Bu sayede bilgisayara daha iyi bir katkı sağlayabilme olanağına sahip olabilmektedirler.

Bilgisayar Performansını Artırma Programı indir Bilgisayar Performansını Artırma Programı indir
TuneUp Utilities sisteminizde olması gereken mükemmel bir programdır. Performans ayarlamada 1 numara olan bu program ayrıca,Disk Cleaner ve Rgistry Cleaner gibi ek araçlar sayesinde bilgisayarınızın diskini,kayıt defterinizi düzenler ve temizlersiniz.
#

Etiket: Bilgisayar Performansını Artırma Programı, Bilgisayar Performansını Artırma Programı indir, bilgisayar performansı yükseltme, bilgisayar performansı nasıl artırılır, bilgisayar performansı indir, # # #
Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :