İnceleme

İncelemele bölümümüz bu alandadır.
#

Bilgisayarın Açılışını Hızlandırma

Bu konuda yapılabilecek çok çeşitli yöntemler var olmasına rağmen, bu yöntemler oldukça karmaşık ve bazı komplike işlemler gerektiriyor. Bilgisayarınızın giderek daha yavaş açılmasının önüne geçebilmek için kullanabileceğiniz bir takım pratik yazılımlar mevcut.

 

Bu konuda size yardımcı olabilecek en pratik programlardan biri olan soluto isimli yazılımla bilgisayarınızın power düğmesine bastıktan sonra hazır hale gelinceye kadar geçen süreyi oldukça kısaltabilirsiniz. Bilgisayarınızın açılışını yavaşlatan etkenlerin en önemlilerinden biri olan, bilgisayarın açılışı ile birlikte açılmaya hazır şekilde ayarlanmış olan programlardır.

 

Bilgisayarın açılışı ile birlikte öncelikle açılmaya ayarlanmış programların hep birlikte açılmaya çalışması İşletim sisteminin kendisi için gerekli olan kaynakları kullanmakta ve bu sebeple bilgisayarınızın hazır hale gelmesi ancak bu programların tamamen açılmasıyla mümkün olmaktadır. Soluto internet bağlantısı gerektiren bir yazılımdır. Kullanmaya başladığınızda yaptığı analizler sonucunda size sunduğu bazı seçenekler arasında başlangıca ayarlı olması gereken ve gerekmeyen programlarda var.

 

Bu programları kullanıcının tercihine bırakma özelliğine sahip olan Soluto, Windows işletim sistemi kullanmakta olan tüm bilgisayarların, olduğundan çok daha hızlı bir şekilde açılmasına olanak sağlıyor.

Bilgisayar Açılışını Hızlandırma Programı Bilgisayar Açılışını Hızlandırma Programı
Soluto bilgisayarınızın açılışta hızlanmasını sağlayan ufak boyutlu ücretsiz bir sistem programıdır. Program sayesinde bilgisayarınızın açılışında açılan programları düzenleyebilir, bunları engelleyebilirsiniz.
#

Etiket: Bilgisayarın Açılışını Hızlandırma, Bilgisayarın Açılışını Hızlandırma programı, bilgisayarın açılışını daha da hızlandırma, bilgisayar yavaş açılıyor, bilgisayarın açılışını hızlandırma windows 7, bilgisayarın açılışını hızlandırma windows xp, , # # #
Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :