Teknoloji Makaleleri

#

izlesene.com Video indir

izlesene.com da beğendiğiniz videoları çok kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz şimdi göstereceğim program sadece bunu sağlamamakta aynı zamanda diğer tüm populer video sitelerindeki videoları bilgisayarınıza indirme olanagı sunar sizlere tek yapmanız gereken videonun tarayıcıdaki adresini aşagıdaki resimde gosterildiği gibi gereken bölüme yapıştırmak.

Aynı zamanda bu programla indirdiğiniz videoları farklı formatlara da çevirebiliyorsunuz yani flv uzantılı videoları mpeg yada avi diğer video formatlarına çevirerek bilgisayarınızın acabileceği hale getiriyorsunuz.

 

 

Vindir For Youtube programı ile İzlesene,PiknikTube,TRTube,Vidivodo,Google video gibi populer video sitelerin istediğini z videoyu kolaylıkla indirebiliyorsunuz fakat programın en önemli özelliklerinden biride indirdiğiniz videoyu istediğiniz formatta kayıt edebiliyorsunuz yani isterseniz videoyu avi,mpeg,mp3 ve daha birçok formatta kayıt edebiliyorsunuz videoyu indirdikten sonra tekrar yeni bir video cevirme programına ihtiyacınız yok tek yapmanız gereken videonun linkini alıp (adresi buraya girin kısmına yapıştırmak) resimdeki gibi. 

asdasd 2Vindir For Youtube Video indirme Programı
Program ile bütün video servislerinden rahatlıkla video indirin.
#

İzlesene Video indirme Programı indir İzlesene Video indirme Programı indir
Vindir For YouTube video indirme programıdır yani bu program ile video sitelerinden izlediginiz ve beğendiğiniz videoları indirebilirsiniz. YouTube,İzlesene,PiknikTube,TRTube,Vidivodo,Google Video gibi paylaşım sitelerinden video indirmek için yapılan çok kullanışlı bir video indirme aracıdır.
#

Etiket: izlesene.com Video indir, izleseden video indirme, izlesene.com nasıl video indirilir, video indirme izlesene.com, # # #
Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :