Steam Counter Strike

Steam Counter Strike

Sürüm: 1.6

Boyut: 379 Mb

Dil: İngilizce

Sistem: Windows Tümü

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

İndirme: 1141455

Editör Puanı : Kullanıcı Puanı :
Counter Strike Online Askiyon ve Savaş Oyunu
1999 yılından beri dünyada fırtınalar estiren aksiyon oyunu: Counter - Strike. Dünyada en çok oynanan online oyun olan Counter- Strike 'ın yeni versiyonu.  Bu versiyonda kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlanmış. Artık bu dosyanın haricinde hiçbir dos
yaya ihtiyacınız yok. Half-Life ile beraber gelmekte. 


Oyunun boyutu 379 Mb gibi büyük bir rakam olsa bile buna değecek kadar iyi. Örneğin bu versiyonda Galil ve Famas adlı 2 adet tüfek ve Anti-Terorist timine Kalkan eklenmiş. Oyun Valve in hazırladığı steam adlı bir program üzerinden çalışmakta. Bu program oyunculara büyük derecede kolaylıklar sağlamakta.


 Örneğin istediğiniz özellikleri yazıp internet üzerinden sunucuları bulabilirsiniz. Ayrıca içinde bulunan "Friends" özelliği ile oyun anında ve dışında listenizdeki online kişilerle icq kullanır gibi sohbet edebilirsiniz. Ayrıca oyun anında bile arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Fakat en iyi özelliği oyun içinde ve dışında listenizdeki kişilerle tavla, satranç gibi oyunlar oynayabiliyorsunuz. Listenizdeki kişiler oyuna girdiklerinde program hangi sunucuda olduğu gibi bilgileri size sunmakta. Ancak steam adlı program ilk sürümünde olduğu için içinde bug ve hatalar bulunmakta. Tabii oyunun içinde de hatalar yok değil. Bu hatalar da yavaş yavaş giderilmekte. 
Steam programının otomatik güncelleme özelliği ile bu tür güncellemeler çok kolay gerçekleşmekte... Ancak sunuculardaki yoğunluk sebebiyle yavaşlık da yaşanabilmektedir. Bu versiyonu oynayabilmeniz için kesinlikle internet bağlantınız olması gerekli. Network(Lan) üzerinden oyunlar için bile internete gereksinim duymakta. Ayrıca programa ileriki haftalarda bot özelliği de gelecek. Bu da otomatik güncelleme ile programa entegre edilecektir. Yani Lan üzerinden oynamak için bota ihtiyacınız kalmayacak. Programı ilk açtığınızda "Games" menüsünden Counter-Strike a çift tıklayın. İlk açılışta "Preparing to play" adlı penecerede uzun bir süre bekleyecektir(Donanımınıza göre 30dk-10dk arası) ancak bu durum ilk açılış için geçerli.

Önemli: Counter-Strike oyununu networkden oynamak için bile internet bağlantısı gerekli; fakat internetten diğer oyuncularla oynamanız için internet bağlantınızın en azından 64kbps/Kablo (adsl vs.) olması gerekmekte. Dial-Up oyuncular bu oyunu oynamakta güçlük çekebilirler. Ancak LAN üzerinden oynamak için internet hızının önemi pek fazla değil. Counter-Strike oyununu diğer oyuncularla oynamak için bazı sunucu adresleri:
 • cs1.netbul.com
 • cs3.irctr.com
  ve www.avaturk.net adresinden avaturk sunucularına bağlanabilirsiniz.

 • İndirme Seçenekleri:
  indir

  Yapılan Yorumlar

  hakan süper bişi kesinlikle indirin

  necati furkan bahadur harika bir oyun

  alper bencede çok güzel oyun

  yusuf birkere oynadımve çok güzeldi

  erdi herkeze tavsiye ederim

  Tüm Yorumlar
  Yorum Yapın
  Ad Soyad : E-posta Adresi :
  Güvenlik Kodu :