Metin2

Metin2

Sürüm: 20111216

Boyut: 687 Mb

Dil: Türkçe

Sistem: Windows Tümü

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

İndirme: 918639

Editör Puanı : Kullanıcı Puanı :
Türk Yapımı Online Savaş Oyunu
Metin2 oyunu ile dövüş sanatları ustası olabilir fethettiğiniz topraklar ve değerli eşyalar ile kıtanızın imparatoru olabilirsiniz bu oyun ile savaşlara girecek birçok ganimetler kazanacak ve kendi imparatorluğunuzu kuracaksınız.

 Oyunda Doğu'ya has bir büyük bir kıtanın içinde geçmekte kıtada bulunan 3 büyük imparatorluktan birine katılarak ister yaya ister at sırtında savaşlara katılacak ve savaşacak ve savaştıkca ganimet kazandıkça yeni yeteneklere kavuşacak elinizdeki eşyaları daha da güçlendirebileceksiniz.


  Oyunda birçok yaratık bulunmakta ve siz bu yaratıklarla da savaşmaktasınız ve unutmayın ki oyundaki yaratıklar da sizin gibi toplu hareket etmekte onlarda sizin peşinizi bırakmamakta.Oyunun bir diğer özelliği de lonca sisteminin olması girdiğiniz lonca da etrafınıza loncanın üyelerini toplayın ve size karşı olanları lonca sayesinde yenebilirsiniz hatta lonca sayesinde imparatoru bile tahtından indirebilir onun yerine geçebilirsiniz.

 Birçok göreviniz olmakla birlikte siz bu görevleri başarı ile yerine getirdikçe size daha güçlü atlar ve eşyalar verilecek ve sizde elde ettikleriniz ile adım adım istediğiniz yere geleceksiniz. İşte tüm güzelliği ve çarpıcılığı ile Metin2 sizi fantastik Doğu dünyasında oynamaya ve imparator olmaya çağırıyor.
Önemli Not: Oyunu oynayabilmek için öncelikle ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmekte ve oyunu oynamak tamamen ücretsiz oyun benzerlerindeki gibi isterseniz size para ile bazı avantajlar ve eşyaları satın alma yetkisi de vermekte.

İndirme Seçenekleri:
indir

Yapılan Yorumlar

erhan oyun çok güzel indirgen.com çok güzel bi site herkeze tavsiye ederm ilk önce indirgene bakmaları konusunda

serkan halika bişey çok seviyorum ben bu oyunu

hatice harika bir oyun kız olmama rağmen çok iyi oynuyorum süper bir oyun...

ömer ben daha yteni indirdim nasıl acaba

yiğit haklısın kardeş güzel bir oyun çok teşşekürler indirgen.coma

Tüm Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad : E-posta Adresi :
Güvenlik Kodu :
Ekran Görüntüleri