Kullanım Koşulları

Aşağıda indirgen.com'un kullanım şartları yer almaktadır. Tüm üyeler sitemizi kullanırken bu kuralları kabul etmiş sayılacağından kuralları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz..


Kullanım şartları dışında kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki herhangi bir içeriği referans göstermeden değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve/veya ticari amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz


1-Kuralların Onay durumu : Sitemizin kurallarını, üyeler siteyi kullandığı süre içinde kabul etmiş sayılır.


2-SitemizeÜye Kayıt Kuralları: Sitemize kayıt olan tüm kullanıcılar kayıt esnasında verdikleri tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu taahüt eder. Yapılacak herhangi bir kontrol sırasında yanlış bilgi veya doğru olmayan hile, yalan gibi kötü amaçlı yollara başvurmuş kullanıcıların üyelikleri haber verilmeden silinme hakkını sitemiz saklı tutar.

 

3-Sitemizde Sunulan Hizmet : Sitemiz, kurulduğu günden bu yadan tüm kullanıcılarımız için ücretsiz hizmetler sağlama politikası ile kurulmuş bir web sitesidir. Sitemizdeki servislerimizin içeriğinden tamamen servisi kullanan kullanıcı sorumludur, sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Yapılan kontroller, ziyaretçi ihbarları ve diğer yollarla servislerde kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcının, kullandığı hizmete ve üyeliğine haber verilmeksizin son verilir. Bunların dışında bilgimiz dışında kalan alanlarda sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.


4-Üyelerin sorumlulukları :


- Kullanılan servislerdeki yapılan tüm görüş, düşünce, fikir ve yayınlanan yazıların sorumluluğundan sitemiz indirgen.com sorumlu değildir..


- T.C tarafından belirlenmiş ve kabul edilmiş her türlü yasa ve kuralı kabul etme ve bu kurallara uyma sorumluluğunu alabilme.


- Diğer üyelerimize karşı herhangi kötü bir niyet içinde olmama ve diğer üyelerimizi tehdit, taciz ve zor durumda bırakmama ilkesine uyma.

- Sitemiz içerisinde herhangi bir sayfa da yada içerikte yetkililerden izin almadan reklam ve reklam içerikli yayınlar yapmama.


- Kullanmış olunun hizmetlerdeki her türlü sorumluluğu kabul etme..


- Sitemiz kurucularının ve çalışanlarının sitemiz indirgen.COM'a sunmuş olduğu servislerine istedikleri gibi müdahale etme hakkına sahip olduklarını unutmamak.


- Sitemiz indirgen:COM'a site, servisler ve üyeler üzerinde her türlü tasarruf hakkını verme.


5-Kullanabileceğimiz Haklar : Bilgilerinizi gizlilik politikamız çerçevesinde her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.


- Hizmetlerimiz, sitemiz belirli bir zaman durdurulabilir ya da tümüyle sona erdirilebilir. Bu nedenle sitemiz indirgen.COM hiçbir sorumluluk kabul etmez.


- Sitemizde yer alan tüm dosya ve bilgileri ticari amaçlarımız için kullanma hakkımız mahfuzdur.


- Sitemiz üzerindeki tüm hizmetler tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Sitemiz gerektiği zaman hizmetlerini ücretli yapma yada ücretli olan servisleri ücretsiz yapma hakkına sahiptir aynı zamanda sitemizde kullanılan tüm servislerin değiştirilme hakkı site yöneticilerine aittir.

- Bu sözleşmede yer alan hükümlere madde eklemek yada önceden var olan maddeleri değiştirme hakkımız tarafımızdan saklıdır. Sitemizi kullanan tüm üyeler bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar.

- Üye sayfalarıyla ilgili tüm sorumluluğun üyelere ait olduğu ve bu nedenle indirgen.com'un sorumlu tutulamaması hakkı.


6-Gizlilik : Tüm kurallar gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır.


7-Garanti : indirgen.COM servislerini devam ettirme amacını ilke edinmiş olsa da servisleri için herhangi bir garanti sunmaz. Bu nedenle uğrayabileceğiniz maddi ve manevi zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.


8-Kuralların ihlal edilmesi durumunda: Sitemiz www.indirgen.com size uyarı mesajı gönderebilir, bilgileriniz ve üye kaydınız haber verilmeksizin silinebilir, yasal yollara gidilebilir.


9-Diğer : Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Silinmeyen Dosyaları Silme Silinmeyen Dosyaları Silme
Bilgisayar Performansını Artırma Programı Bilgisayar Performansını Artırma Programı
Android Telefonda Ekran Görüntüsü Alma Programı Android Telefonda Ekran Görüntüsü Alma Programı
Android Telefonda Ekran Görüntüsü Alma Android Telefonda Ekran Görüntüsü Alma
Bilgisayarda İzleri Silme Bilgisayarda İzleri Silme