Android İncelemeleri

Android yazılımlar ve incelemeler
#

Android Telefonda Ekran Görüntüsü Alma Programı

Android telefonlarda ekran görüntüsü almak için bir kaç yöntem mevcut bunlardan biri de bu işlevi yerine getiren programları kullanmak. Program kullanımı manuel yönteme göre çok daha işlevsel ve daha kesin sonuçlar almanıza yardımcı olabiliyor. Özellikle ekran görüntüsü alındıktan sonra program sayesinde resimler üzerinde daha da fazla işlem yapmanızı sağlayan program resim alma işlemini çok daha işlevsel bir hale getirebiliyor.

 

Şimdi tanıtmış olacağımız program Android Market içinde bu işlem için en çok indirilen ve kullanıcılar tarafından en çok beğenilen programların başında geliyor. Program sayesinde tüm resim yakalama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Android Telefondan Ekran Görüntüsü Alma Programı indir Android Telefondan Ekran Görüntüsü Alma Programı indir
Screenshot UX programı android cep telefonunuzda ekran görüntüsü almak için geliştirilmiş ücretsiz bir ekran görüntüsü yakalama programıdır.
#

Etiket: Android Telefonda Ekran Görüntüsü Alma Programı, Android Telefonda Ekran Görüntüsü Alma Programı indir, program ile resim yakalama android, android ile resim yakalama uygulaması, android için ekran görüntüsü alma uygulaması, # # #
Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :