İnceleme

İncelemele bölümümüz bu alandadır.
#

Bilgisayarda İzleri Silme

Çoklu kullanıcıya sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız veya kendinize ait olmayan bir bilgisayarı kullanmak zorunda kaldığınız durumlar olabiliyor. Yaptığınız işlemlerin takip edilmesini istemediğiniz durumlarda ve kullandığınız bilgisayar da yaptığınız işlemler adına hiçbir iz bırakmamanızı sağlayan bazı komplike yazılımlar vardır.

 

Bu işlemleri bazı uzun yöntemlerle manuel olarak temizleyebildiğiniz ve geride hiç iz bırakmadığınız gibi, hiç uğraşmadan bunu sizin yerinize çok kısa sürelerde yapabilen yazılımlar da vardır. Bilgisayarlarda kullandığımız pek çok yazılım ayrı ayrı geçmiş işlemleri saklayabilme özelliğine sahip olduğu için manuel olarak tüm izlerimizi silebilmemiz oldukça uzun süreli ve güç işlemler olabiliyor.

 

Bunun yerine Square Privacy Cleaner gibi tüm bu izleri komple silebilen özellikteki yazılımları kullanabilirsiniz. Oldukça pratik bir ara yüze sahip olan program sayesinde en son açılan belge ve klasör listelerini, Windows önbelleğini, ve günlük logları temizleyebiliyor.

 

Winrar, Office ve benzeri popüler olarak kullanılan uygulamaların geçmişlerini temizleyen program, kullanım geçmişinizin tüm izlerini yok etmek amacıyla geliştirilmiş çok başarılı bir yazılım. Tümüyle yapabileceğiniz temizliğin yanı sıra, kullanışlı ara yüzüne tüm işlem geçmişinizi görerek istediklerinizi de manuel olarak seçerek temizleyebilmenizde mümkün.

Square Privacy Cleaner indir Square Privacy Cleaner indir
Square Privacy Cleaner programı bilgisayarınızda oluşacak tüm izleri silmeniz için geliştirilmiş bir bilgisayar temizleme yazılımıdır.
#

Etiket: Bilgisayarda İzleri Silme, bilgisayar geçmişi silmek, bilgisayarda izleri yok etmek, bilgisayarda girilen programları silmek, # # #
Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :