İnceleme

İncelemele bölümümüz bu alandadır.
#

Bütün Video Formatlarını Açan Program

Video oynatıcı yazılımlar kendiliğinden yüklü paketlerinin özelliklerine bağlı olarak çok sayıda video formatlarından ancak bazılarını oynatabilmektedir. Codec paketlerinin bilgisayarlara indirilerek kurulmasının ardından, video oynatıcı yazılımlar bu paketlerin desteği sayesinde çok daha fazla uzantı diğer adıyla formattaki video dosyalarını oynatabilirler.

 

Bununla birlikte yine de bazı video dosyalarının oynatılmasını konusunda ki sorunlar, video formatlarının giderek artmasıyla birlikte sürekli olarak devam etmektedir. Bu konuya getirebileceğiniz köklü bir çözüm olarak, tüm video dosyalarını oynatabilen bir video oynatıcı yazılımı önermek istiyoruz.

 

Oldukça popüler bir yazılım haline dönüşen VLC Player, kullanıcılar tarafından tanına diğer adıyla Vlan müzik ve özellikle de video dosyalarını oynatma konusunda çok yüksek bir başarı oranına sahip bir media player yazılımı. VLC Player yaygın olarak kullanılmakta olan tüm video dosyalarının formatlarını destekleyebilen ve bu sebeple codec sorunu ile hiç uğraşmadan videoları rahatlıkla izleyebilmenizi sağlayabilen ve her bilgisayarda mutlaka olması gerektiğini düşündüğümüz bir yazılım. Yeni versiyonu ile Windows işletim sisteminin yanı sıra diğer platformlarda da çalışabilen hale getirilmiş olan Vlan, en başarılı medya oynatıcılardan biridir.

Bütün Videoları Açma Programı Bütün Videoları Açma Programı
Birçok medya oynatıcısını ücretsiz ve keyifli bir şekilde oynatabilen The KMPlayer ile çok yönlü ve becerikli bir medya oynatıcısına kavuşacaksınız.
#

VLC Media Player indir VLC Media Player indir
VLC Media Player Dünya\'da birçok kişi tarafından kullanılan ve birçok video ve ses dosyasını açan açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz bir media oynatıcısıdır.
#

Etiket: bütün videoları açan program gezginler, bütün video dosyalarını açan program, bütün videoları açan program, telefon videolarını açan program, bütün formatları açan video programı, bütün videoları açan program indir, # # #
Yapılan Yorumlar

cemilok35 | 2013-04-23 aranızda olucam için mutluyum

Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :