İnceleme

İncelemele bölümümüz bu alandadır.
#

İnternet Nasıl Hızlandırılır

Kullanılan internet paketine göre farklılıklar gösteren internet hızları, çeşitli web siteler aracılığıyla ölçülebilen ve zaman zaman teknik sebepler dolayısıyla paket hızımızdan çok daha düşük seviyelerde olan hızlardır.

 

İnternet hızımızın hangi seviyede olduğunu speedtest.com gibi popüler hız testi web siteleri aracılığıyla belirleyebiliriz. İnternetin kullanım amacına göre bazı yazılımları kullanarak, internetimizin hızının daha verimli kullanılmasını sağlayabiliriz.

 

Bu amaçla kullanabileceğiniz bir program olan auslogics, mevcut olan internet hızının en verimli şekilde ve en üst seviyelerde kullanılmasını sağlayan bazı ayarlar ve optimizasyonlar yapan becerikli bir yazılımdır. Programın özellikleri arasında yaptığı optimizasyonları manuel olarak yapabilmek, yapılan tüm ayarları geri alabilmekte var.

 

Bu programın yanı sıra kullanacağınız bir indirme yöneticisi ki bizim önereceğimiz bu alandaki en popüler yazılımlardan biri olan İDM yani İnternet Download Manager yazılımı da, yapacağınız indirmeleri yöneten ve mevcut indirme hızınızı tam kapasiteyle kulla bilen oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Kullandığınız tarayıcıların bazı parametre ayarlarını değiştirerek optimize eden bazı küçük yazılımlar ve yan uygulamalar kullanarak, çok daha verimli internet hızlarına sahip olabilirsiniz.

Internet Download Manager indir Internet Download Manager indir
Internet Download Manager en çok bilinen dosya indirme ve indirilen dosyaları yönetme programlarından biridir. İndirme yaparken birçok avantaj sunan program ile yarım kalan indirmelerinizi sonrasında devam edebilir birçok indirmeyi aynı anda program sayesinde yapabilirsiniz
#

Etiket: internet nasıl hızlandırılır windows 7, internet nasıl hızlandırılır, internet hızlandırma nasıl yapılır, interneti nasıl hızlandırırım, internet nasıl hızlandırılır xp, adsl nasıl hızlandırılır, ttnet nasıl hızlanır, internet explorer 8 nasıl hızlandırılır, # # #
Yapılan Yorumlar

tarık süzgeç | 2013-04-14 Super

Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :