İnceleme

İncelemele bölümümüz bu alandadır.
#

Silinen Dosyaları Geri Getirme

Bilgisayar kullanıcılarının çok çeşitli sebeplerle mutlaka yaşamış olduğu bir problem olan yanlışlıkla veya bilerek silinen dosyaların geri dönüşüm kutusu üzerinden de silinmesi sorunu bazı yazılımların kullanılmasıyla çözülebilen bir sorundur.

 

Bu alanda üstün kalitede hizmet sunabilen veya orta kalitede hizmet sunabilen pek çok yazılım mevcut. Bu yazılımların aralarındaki farklar pratik kullanım, Türkçe dil desteği, kurtarılabilen dosya uzantılarının daha geniş veya daha dar bir yelpazede olması gibi faktörler sıralanabilir.

 

Bizim bu konuda sizlere önereceğimiz yazılım olan Recuva, Türkçe dil desteğine sahip olmasının yanında, çok basit kullanım özelliklerine ve pratik bazı ek özelliklere de sahip. Kurtarmak istediğiniz silinmiş dosyalarınızı en yüksek yüzdeyle geri getirebilen programlardan biri olan Recuva küçük boyutlu bir program olmasına karşın, ücretsiz versiyonuyla bile boyundan büyük işler yapabilen bir program.

 

Ücretsiz versiyonuyla pek çok uzantıya sahip dosyayı geri getirebilme özelliğine sahipken daha profesyonel bir kurtarma için yazılımın Professional veya Buisness edition versiyonlarını ücreti karşılığında kullanabilirsiniz. İndirilen exe dosyası ile kurulumsuz çalışan bir program olması sebebiyle, flash disklerde bile taşınabilen bir program olan Recuva, pek çok durumda işinize yarayacak bir yazılım.

Silinen Dosyaları Kurtarma Programı indir Silinen Dosyaları Kurtarma Programı indir
Silinmiş Dosya, Resim, Müzik Dosyalarınızı geri kurtarmak için ufak boyutlu ve ücretsiz bir yazılım
#

Etiket: Silinen Dosyaları Geri Getirme, silinen dosyaları geri getirme gezginler, silinen dosyaları geri getirme programı türkçe, silinen dosyaları geri getirme programı indir, formatta silinen dosyaları geri getirme, # # #
Yapılan Yorumlar
Yorum Yapın
Ad Soyad: E-posta:

Güvenlik Kodu :